YORUMLAR - Uzlaştırma Uygulaması - Uzlaştırmacı Programı

YORUMLAR

Yaşar ÇAKMAK

Bu programı sosyal medya gruplarında güzel yorum alması nedeniyle tanıştım. İlk etapta Kampanyalı olarak 1 uzlaştırma sağlanamaması ücretinden daha az ücretle 1 yıllık üyelik aldım. Her geçen gün yeni yeni özellikler öğrendim. Yazılımcılar güncelleme ile programa daha fazla kolaylıklar sağlıyorlar. Son güncelleme ile taraf isimlerini otomatik olarak alması çok güzel oldu. Bu özellik hata yapma olasılığınızı ortadan kaldırıyor. Her hazırladığınız işlem için dosya numarası, uzlaştırma numarası girmenize gerek yok bir kez giriyorsunuz saniyeler içinde otomatik teklif formu , rapor -kabul, red hepsini hazırlayabiliyorsunuz. Bu program vazgeçilmezim oldu. Artık alıştım eskiye dönemem herkese tavsiye ederim.

Serdar GÜRSEL

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile kullanmaya başladım. Üç yıldır keyifle kullanıyorum. Zamandan tasarruf bir yana bazen iş yoğunluğundan kafanız öyle bir yoruluyor ki size tam da o anda lazım olan işte bu dedirtiyor insana. Başta ilgi ve alakasından dolayı Emrah beye teşekkür eder, yapılan böyle güzel işlerde başarılarının devamını dilerim. Sağolun, varolun.
Seçim Zabıt Katibi

Oktay AKTÜRK

Uzlaştırmacılığa yeni başladığımda gelen dosyalardan, bilgi karmaşasından adeta bunalmışken bu programı keşfettim. Hazırlayanlar adeta size dijital bir sekreter tahsis ediyor; birkere girdiğiniz bilgilerle birçok raporu, yazışmayı tek tuşla hazılayabiliyorum. İş yüküm çok azaldı. Israrla tavsiye ediyorum. Teşekkür ediyorum, emeği geçenlere.

Çetin KARAKAYA

Uzlaştırma programiniz gayet güzel ve pratik. Genel olarak uzlaştırmacıların çalıştığını da göz önünde bulundurursak zaman kaybını minimize ederek daha hızlı ve verimli sonuç veriyor. ben çok beğendim. tasarlayan arkadaşın eline sağlık. umarım daha çok uzlaştirmacıya ulaşır.

Ersin ÖZGÜROĞLU

Uzlaştırmacılar için vazgeçilmez bir uygulama. Zamandan kazandırıyor, evrakları hızlı bir şekilde düzenleyebiliyorum. Güncellemeler sayesinde daha da basitleşiyor. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Ali GÖKÇE

Uzlaştırma Uygulamaları programınızı kullanmaya başladım,içerik olarak güzel hazırlanmış.Emeğinize teşekkür ederim. Ali GÖKÇE ( Uzlaştırmacı) İzmir

Selim AYDOĞAN

İhtiyacınız olan tüm şablonlar elinizin altında ve dosyalarınızı aşama aşama takip edebiliyorsunuz. İhtiyacınız olduğunda ister siteden ister WhatsApp dan anında geri dönüş yapılıyor. Uzlaştırmacı olarak ilk başladığımda neyi nasıl yapacağız diye bakınırken bu program herşeyi kolaylaştırdı. Teşekkür ederim. - ANKARA

Adem ERTEMLİ

Uzlaştırma uygulaması programı tüm ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşıladı. Bir kaç tıkla tüm evrağı düzenleyebiliyorum. Lisansım dolunca hemen uzatacağım. Bu uygulamayı yapanlardan Allah razı olsun, çok teşekkür ederim.

İbrahim ESER

Yaklaşık 2 yıldır programınızı kullanıyorum. Uzlaşma işlemlerimde bana büyük zaman ve konfor sağlıyor kazandırıyor. Müşteri hizmeti noktasında da çok memnunum. Özellikle güncelleme sonrası çok daha başarılı buldum. Parasını fazlasıyla hak ediyor. Emek verenlere teşekkür ediyorum.

Seyfi Yücel

Bugün itibariyle aldım. Kullanmaya başladım. Birkaç dakika içinde öğrendim. Benim için her bilgisayarda çalışma kolaylığı için USB' ye kurdum. Sabit bilgileri girdikten sonra Teklif Formu ve Görüşme Tutanağı'nı kolayca çıkardım. Emeği geçenleri tebrik ederim. Tavsiye ederim.

Mustafa Umut Mutlu

Öncelikle Emrah Bey olmak üzere, bu programın yapımında emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim. Uzlaştırma dosyalarının sayısının 1'den 5'e artması vesilesiyle işbu programı işlemlere gerek kolaylık gerekse de ivedilik kazandıracağı dolayısıyla satın aldım. Öncelikle 3 paket sigara parası bile değildi 3 aylık lisans. Programı beğenmem ve aynı zamanda meslektaşımız olan Emrah Bey'in yakın ilgi ve alakası neticesinde tereddüt dahi etmeden aynı zamanda destek babında süresiz lisans satın aldım. Teklif aşamasında olumsuz sonuçlanan bir dosya getirisinden ucuz ama pahada ağır olan bu programı herkese samimi olarak tavsiye ederim. Emeği geçenlere başarılar dilerim. Allah cc yolunuzu açık etsin. Herkese hayırlı ve olumlu uzlaşmalar.

Emrah ŞENGÜL (Program Yazılımcısı)

İnsanın kendi yaptığı programı kullanmasıda ayrı bir heyacan veriyor. İyi ki böyle bir program hazırlamışım :)

Damla ASAN

Programı ilk duyduğum günden beri kullanıyorum. Herşeyi tek bir tıklama ile halledebiliyorum. Uzlaştırma işlemleri artık daha zevkli oluyor. Bizim için çok değerli olan zamanın tasarruflu kullanılması adına çok fayfalı.

Vedat Karataş

Uygulamayı usb diskte kullanan Bir uzlaştırmacı olarak gayet memnunum. Usb disk?i evdeki PC?de de kullanıyom boş zamanım var ise işyerindeki PC?ye de takıp kullanıyom. Gerekli olan bilgileri girdikten sonra hangi evrakı istersen bir tıkla hazır. Benim için önemli olan zaman ve sağladığı kolaylık. Parası hiç sorun değil. Arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.